Mirė se vini te faqja 'El-Hikmeh'


Shko te pėrmbajtja e faqes

Menyja kryesore:


Kuizi islam

Argėtim


Kuizi islam


Tė nderuar vizitorė, pėrmes kėtyre kuizeve ekziston mundėsia pėr testimin dhe freskimin e njohurive rreth tė vėrtetave dhe mėsimeve bazė tė Islamit.

Kėto kuize i kemi ndarė nė dy grupe: a) pėr fillestarė apo pėr fėmijė, b) pėr mė tė rritur.

Pėr fillestarėt janė kuizi nr. 1 dhe 2, nė tė cilėt ata do tė kenė mundėsinė ta gjejnė pėrgjigjen qoftė edhe pas shumė gabimesh. Synimi kryesor ėshtė tė mėsohen mė lehtė kėto mėsime.

Pėr mė tė rriturit janė kuizet 3 e mė poshtė...

Sukses!Kuizi nr. 1
Kuizi nr. 2

_______________

Kuizi nr. 3
Kuizi nr. 4

Ballina | Aktualitet | Islami | Kur'ani | Tefsiri | Hadithi | Akaidi | Fikhu | Tasavvufi | Filozofia | Sociologjia | Psikologjia | Ekonomia | Historia | Analiza | Intervista | Dr. I. Bardhi | Dr. Ali Iljazi | Argėtim | Links | Forumi | L. i vizitorėve | Harta e faqes


Aktualizuar mė 16 Dez 2008 | info@el-hikmeh.net

Kthehu te pėrmbajtja e faqes | Kthehu te menyja kryesore